Не тріскатиметься і гарно зберігатиметься до весни: чим підживити капусту в липні

Липень – найважливіший, вирішальний місяць для капусти. Встигніть її правильно підживити, щоб не пошкодувати восени.

У першій половина літа завданням городників було наростити капусті потужну кореневу систему та зелень, тому основним добривом був азот.

Тепер слід підживлювати, щоб зміцнити качан. Азот вже не актуальний. На перший план виходить калій – він відповідає за щільність головок, їх стійкість до розтріскування після дощів (буквально посилює імунітет рослин до змін погодних умов) і фосфор, який сприяє накопиченню цукрів, що безпосередньо впливає на смак та тривалість зберігання врожаю.

Щоб капуста отримала все, що їй потрібно для гарного врожаю, у середині літа експерти радять внести в землю суперфосфат і сульфат калію. Їх вносять під корінь.

Якщо віддаєте перевагу органічним добривам, на допомогу прийде деревний попіл. Його не потрібно розбавляти водою. Достатньо добре полити капусту, посипати ґрунт навколо неї попелом і акуратно присипати невисоким шаром землі.

Попіл можна чергувати з дріжджовим розчином. Розчиніть пакет сухих дріжджів у 10 л води і дайте їм побродити 2 дні теплому місці. Потім підлийте кожну капустину під корінь (1 літр розчину на кущ) і зверху полийте водою.

Підживлення слід робити кожні 2-3 тижні. Після таких процедур головки капусти будуть соковитими, крупними, не репатимуться і добре зберігатимуться взимку.

Вас це може зацікавити: Для чого обприскувати капусту молоком – лайфхак від досвідчених городників

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист