Як правильно мити собачі та котячі миски і чому це так важливо для їх власників

Якщо нерегулярно мити посуд собаки чи кішки, це може відобразитися не тільки на їхньому здоров’ї, а й на здоровї власника.

Британське Управлінням з контролю за продуктами й ліками провело дослідження, яке стосувалося звички мити собачу миску.

З’ясувалося, що лише 12% з майже 500 учасників дослідження миють посуд своїх собак щодня. 22% роблять це раз на тиждень, 18% – кожні три місяці.

Між тим, інше дослідження показало, що за кількістю бактерій миска домашнього улюбленця практично не поступається губці для миття посуду та брудній кухонній раковині.  

Недотримання правил гігієни створюють сприятливе середовище для розмноження шкідливих бактерій. Серед них сальмонела, лістерія, кишкова паличка та кампілобактеріоз.

При тісному контакті з домашніми тваринами вони можуть передаватися людям і викликати неприємні симптоми: діарею, нудоту, шлункові спазми, лихоманку.  Особливо вразливі до них діти, особи з ослабленим імунітетом, літна люди та вагітні жінки.

Саме тому посуд з їжею та водою потрібно мити щодня. А після вологого корму чи сирого м’яса – щоразу. Залишки такої їжі псуються дуже швидко і стають осередком розмноження патогенів. 

Просто сполоснути собачу миску під проточною водою недостатньо. Мити посуд потрібно в гарячій мильній воді (використовуйте господарське мило або засіб для миття посуду без різкого запаху), дуже ретельно. А перед тим, як знову насипати в нього корм, гарно просушити.

Щоб знизити вірогідність контакту з патогенами робити це краще в рукавичках. А  потім слід обов’язково помити руки з милом. 

Вас це може зацвкавити: Кіт «нагородив» господаря бубонною чумою: що потрібно знати про цю хворобу, аби вижити

Коти можуть стати причиною шизофренії своїх господарів

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист