«У нас нема забобонів, бо не маємо на них часу» - інтерв’ю засновників танцювального стріп театру «Shadow»

1. Вітаємо. В попередньому інтерв’ю ви казали, що все починали з нуля. Але ваші вистави виглядають, як ніби то ви на ринку дуже давно. В чому секрет?

Насамперед, хочемо додати, що під час створення другої вистави «ГРА» ми ще більш прискіпливо та продумано поставились до реквізиту та декорацій. Бо вже маємо певний досвід і використовуємо його в наступних проєктах. А з початком театру ми впевнені, що велику роль зіграла наша надивленість та цікавість в цілому до театральної сфери й бажання втілити в реальність найнеможливіші фантазії. Та ми і завжди ставили перед собою доволі складні завдання по втіленню будь-яких ідей.

2. Нещодавно ви відіграли перші дві вистави «ГРА». Чи було таке що глядачі писали, що їм сподобалось, й вони приходили повторно на показ в Жовтневий?

Так, звичайно. Ми отримали в соціальних мережах величезну кількість позначок та позитивних відгуків. Дуже багато людей писали, що на виставі вже вдруге, щоб ще раз більш детально прослідкувати за персонажами та сюжетними лініями, і звісно ж насолодитись виставою. До речі, вже 6 грудня буде третій показ вистави «Гра».

3. Чи були якісь зміни та доповнення вже в другий показ «ГРА»?

Саме змін не було, але ми щоразу стараємось вдосконалити хореографічну та акторську складову. А вже на третьому показі будуть певні зміни, оскільки ми все ж дослухаємось до авторитетних для нас професіоналів, а також до загальної думки глядачів. 

4. Ви часто даєте людям можливість побачити ваше шоу. Не втомлює? Та як відновлюєтесь?

Зазвичай після вистави доволі важко функціонувати, тому що відчуваємо сильне емоційне спустошення. На сцені ми віддаємось на повну, тому звичайно потребуємо декілька днів на відпочинок та внутрішнє наповнення. Скоріш за все, кожен з нас абсолютно по-різному відновлюється, і в кожного є свої затишні зони комфорту для поповнення сил.

5. Маєте свої особливі ритуали перед виставою? Та чи маєте забобони та прикмети, та які?

Перед кожною виставою ми завжди дотримуюсь маленького ритуалу - стаємо в коло, обіймаємось всі разом та тричі викрикуємо «shadow team».

Двоє хореографів завжди обходять глядацьку залу перед початком вистави. Наша танцівниця приносить солодощі і всіх пригощає. А комусь важливо просто постояти на сцені, зосередитись та налаштуватися на роль, особливо, коли у виставі важлива інтенсивність і емоційна насиченість. Обов’язково заходимо у гримерку до танцівників та налаштовуємо на виставу, бажаємо легкої сцени.

Щодо забобонів, ми у команді максимально не віримо у такі речі, можливо через те, що перед виставою бігаємо і перевіряємо, чи все готово і вірно розкладений реквізит, тому у нас нема забобонів, бо не маємо на них часу.

6. У вашому творчому арсеналі вже є 2 вистави. Плануєте ще створювати нову? Можливо, будуть зміни в існуючих до новорічних свят?

Так, ми завжди у пошуку нових ідей, і у майбутньому обов’язково хочеться створити ще більше цікавих постановок. Вже є кілька задумок щодо нових сюжетів і танцювальних концепцій, але поки що це на стадії роздумів.

Щодо святкових змін – ні, не плануємо, оскільки кожна вистава цікава та унікальна для будь-якого сезону. Ось наприклад, у виставі «Повія» є різдвяні мотиви, оскільки історія розгорталась саме в цей час, тому в зимовий період це буде особливо атмосферно відчуватись. Вистава «Гра» не має прив’язки до сезону, вона актуальна круглий рік та захопить глядача, як взимку, так і влітку. До речі, і в січні, і в лютому ви зможете насолодитись обома виставами, бо ми вже забронювали декілька дат, 29 та 30 січня - «Повія», а 5 і 6 лютого - «Гра».

7. 5 грудня – міжнародний день волонтера, а наступного дня ви граєте виставу. Чи близька вам особисто волонтерська діяльність? Адже ви робили перед виставами благодійні аукціони. Розкажіть про це детальніше, чим допомагаєте, кому та як?

Так, для нас волонтерська діяльність дуже важлива та актуальна.
Саме тому ми практично перед кожною виставою «Повія» проводимо благодійні аукціони, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Зазвичай кошти ми збираємо на потреби українських військових - наприклад, вони нам дають лоти, які ми розігруємо на аукціоні перед початком вистави. Також розігруємо по два квитки на наступну виставу за донат.
Зазвичай збори проводимо для близьких нам людей, які наразі знаходяться на фронті.

Нам це дуже близько та важливо, бо так, ми разом із глядачами не тільки заглиблюємось в мистецтво, а й приносимо користь для нашої держави.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист