Не тільки колір, а й форма: яка підходить саме для вашого манікюру

Щоб манікюр виглядав розкішно, недостатньо вибрати колір лаку чи узор. Потрібно зробити правильну форму нігтів.

Розмірковуючи, яку форму нігтів зробити, слід орієнтуватися не тільки на модні тенденції і ефектний манікюр подруги. Не обов’язково те, що виглядає дуже круто на чиїхось руках, так само круто виглядатиме на ваших.

Розбираємось, від чого залежить вибір форми нігтів і яка підходить саме вам.

М'який квадрат

Якщо ви працюєте на комп’ютері, обирати бажано саме цю форму. Вона дуже зручна – такі нігті важче зламати, ніж овальні.

Взагалі м'який квадрат – класична універсальна форма, яка підходить практично всім (якщо тільки нігтьове ложе не надто широке). Найбільш ефектно виглядає на коротких нігтях. Але стилісти кажуть, що пасує нігтям будь-якої довжини. Особливо у парі з пастельним або дуже яскравим лаком.

Мигдалеподібна

Личить тим, у кого подовжена нігтьова пластина. Виглядає дуже ефектно. Але є проблема: подовжений овал не надто зручний у побуті. З такими нігтями складно мити посуд, прибирати чи займатися спортом – їх дуже легко зламати. Якщо нігті й без того  ламкі та слабкі, така форма тим більше не підходить.

Якщо ви все ж вирішили зупинитися саме на цьому варіанті, майте на увазі: можна зробити форму стилета – максимально загострений ніготь.

Овал

Ідеальна форма для тих, у кого від природи овальне або кругле нігтьове ложе. Гарно виглядає на коротких та середніх нігтях, особливо якщо широкі долоні. Візуально подовжує нігті та робить пальці більш витонченими.

На овальних нігтях розкішно виглядають різні орнаменти та текстури лаків.

Квадрат

Ця форма виглядає незвично, а тому привертає увагу. Цим гріх не скористатися, тому для квадратних нігтів слід вибирати яскраві лаки і оригінальні дизайни.

Власницям коротких пальців квадрат краще не робити – візуально він їх вкорочує.  Така форма підходить для довгих, худих, витончених пальців. Майте на увазі: квадратні нігті не повинні бути довшими за 1 сантиметр, інакше вони відлякуватимуть.

Коло

Таку форму найчастіше вибирають ті, хто не любить (або в кого не виходить) відрощувати довгі нігті, тому обходиться короткими. І вони від цього тільки виграють. Кругла форма дуже практична: її надати найпростіше і легко підтримувати самостійно, без майстра. Ні особливі навички, ні багато часу для цього не потрібні.

На круглих нігтях ефектно виглядає френч із яскравою смужкою. А от лак підійде будь-який.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист