KAMALIYA вакцинувалася від COVID-19: “Відчуваю легке запаморочення”

   Співачка KAMALIYA зробила перше щеплення від коронавірусу в одній із київських клінік препаратом Pfizer. Про це артистка розповіла, вийшовши в прямий ефір на своїх сторінках у соцмережах.

   KAMALIYA:

   “Відчуваю легке запаморочення, і хочеться пити. Лікарі попросили почекати хоча б півгодини — і поспостерігати за самопочуттям відразу. Перебувати в лікарні цей час мені було б некомфортно, тому посиділа в машині поруч. Зрозуміла, що все добре — і їду далі!”.

   Щеплення співачці було необхідне: найближчим часом вона збирається до Німеччини на ексклюзивну презентацію англомовної версії свого свіжого хіта “Танцую”. KAMALIYA представить як трек, так і кліп.

   Своїм фоловерів виконавиця пообіцяла показати весь процес вакцинації в сторіз, оскільки в режимі live це було б досить довго. Також KAMALIYA буде ділитися своїми відчуттями в наступні дні.

   Нагадаємо, що чоловік артистки Мохаммад Захур першим в їхній родині зважився на щеплення і зробив її потай від дружини. За словами KAMALIYA, її мама взагалі не поділяє тему вакцинації і відмовляється від процедури.