Інтенсивно худнути і при цьому не відчувати голоду – це цілком можливо, якщо вживати продукти, що прискорюють метаболізм. Саме час спробувати. Адже літо не за горами і трохи підкорегувати фігуру нікому не завадить.
Не обов’язково морити себе голодом, щоб схуднути. Головне, кажуть дієтологи, не переїдати, збалансувати своє харчування і обов’язково додати до нього продукти, що сприяють розщепленню жиру. Їх немало, тому кожен може обрати на свій смак.
Гарбузове насіння. Це насіння багате магнієм. Воно дає енергію, знижує резистентність до інсуліну, а разом це – ключові фактори спалювання жиру. Крім того, містить амінокислоту аргінін, яка покращує кровообіг і сприяє відновленню м’язів, що також допомагає стати стрункішими.
Кориця. Містить коричний альдегід, який активує термогенез і спонукає жирові клітини спалювати більше енергії. Крім того, він сприяє стабілізації рівня цукру в крові і запобігає стрибкам інсуліну, які призводять до накопиченню жиру.
Грейпфрут. Містить нарингін – природну сполуку, яка спалює жир. Також нарингін прискорює метаболізм жирів і переробку ліпідів печінкою. Найкраще вживати грейпфрут перед прийомом їжі – тоді він допоможе не тільки прискорити втрату жиру, а й зменшити споживання калорій.
Авокадо. Корисні мононасичені жири в його складі допомагають активувати ферменти, що спалюють шкідливий жир, і підтримувати гормональний баланс. Вони полегшують розщеплення накопиченого жиру і підтримуючи такі гормони, як лептин, який регулює почуття голоду та обмін речовин.
Чорниця. Цю ягоду традиційно сприймають як джерело вітамінів та антиоксидантів, що підтримують зір. Однак у неї є й інші плюси. Зокрема, унікальна здатність зменшувати всмоктування жиру. Це заслуга пектину, який зв’язується з жиром у травній системі, пояснює дієтологиня Крутіка Нанаваті. Вживаючи чорницю регулярно, можна зменшити вісцеральний жир, який накопичується навколо внутрішніх органів і дуже неохоче згорає.
Насіння чіа. Джерело клітковини, яка допомагає приборкати голод. В поєднанні з водою утворює гелеподібну речовину, яка регулює дефекацію і запобігає проблемам травлення. Омега-3 жирні кислоти в насінні чіа мають протизапальну дію, що сприяє здоров’ю кишечника.
Сочевиця. Багата розчинними і нерозчинними волокнами, тому надзвичайно корисна для травлення. Розчинна клітковина сприяє відчуттю ситості та допомагає контролювати вагу. Нерозчинна підтримує регулярне випорожнення, запобігаючи закрепам.
Вас це може зацікавити: Порушення обміну речовин: які симптоми про це свідчать і як його прискорити
Які спеції додати у вівсянку для покращення травлення й ефективного схуднення
Названо дві спеції, які ефективно спалюють жир на животі навіть без дієти