Як швидко позбутися прищів з допомогою ополіскувача ротової порожнини

Всього один прищ на обличчі ми сприймаємо як трагедію. Через нього можна відмінити важливу ділову зустріч, побачення, а на вулицю виходити, ховаючи обличчя. На боротьбу з прищем спрямовуються всі зусилля. Додайте до свого арсеналу «зброї» ополіскувач ротової порожнини і не пошкодуєте.

Найперший ополіскувач ротової порожнини – Лістерин – з’явився в XIX столітті і використовувався як дезінфікуючий засіб в операційних. Полоскати ним рота почали набагато пізніше – в 1970-х роках. А видаляти прищі ним та іншими ополіскувачами – зовсім недавно.

Навіть якщо прищі з’являються дуже рідко, вони дратують. Тому позбутися їх хочеться якомога швидше.

Спробуйте зробити це таким способом: нанесіть трохи ополіскувача на ватний диск і ретельно очистіть обличчя. Не тріть занадто сильно – зробіть це обережно.

Спирт, що міститься в цьому засобі, очистить пори і усуне бактерії. Відсутність бруду, який закупорює шкіру, і мікробів в рази зменшить ризик виникнення запального процесу у вигляді прища. Ви отримаєте сяючу шкіру за короткий час. І все це без дорогих процедур чи доглядових засобів!

Але є один нюанс. Ополіскувач для рота має підсушуючий ефект. Це означає, що він може пересушити шкіру. Тому використовуйте його для догляду за обличчям без фанатизму: не надто часто і не втирайте багато засобу.

Вас це може зацікавити: Як швидко позбутися прищів: два способи, які рекомендують косметологи

Знижують самооцінку й викликають думки про самогубство: вчені розповіли, як насправді прищі впливають людину і як повернутися до нормального життя

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист