Як схуднути уві сні завдяки нічній дієті

Худнути не тільки вдень, коли контролюємо цей процес, а й уночі – мрія тих, хто хоче мати струнке тіло. Нічна дієта – це саме той варіант, коли завдяки посиленим метаболічним процесам втрачати вагу можна уві сні.

Цю дієту розробила Керолайн Аповіан – лікар-дієтолог з Бостонського медичного центру. І вже багато років успішно допомагає тисячам людей боротися із зайвою вагою.

Зазвичай в умовах дефіциту їжі організм зазвичай починає брати енергію з м'язової маси, а не з жирових запасів. Тому коли людини відмовляється від дієти, вага швидко повертається.

Головне завдання нічної дієти – зменшити рівень інсуліну в організмі в нічний час і  перевести його в режим спалювання жиру. Об’єм м'язової маси при цьому залишається незмінним.

Як цього досягти? Доктор Аповіан рекомендує один день на тиждень замінити тверду їжу на коктейлі. Вони можуть бути різними – овочевими, фруктовими, з додаванням йогурту, протеїновими. Усі вони збалансовані для зниження рівня інсуліну та стимуляції вироблення гормону росту, який прискорює обмін речовин.

Решту днів потрібно дотримуватися раціону, багатого на білкову їжу та корисні  вуглеводи.

Вас це може зацікавити: Унікальна дієта Хейлі Помрой: як схуднути на 10 кілограмів за місяць, ні в чому собі не відмовляючи

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист