Однієї столової ложки оцту на день буде достатньо, щоб знизити рівень цукру в крові, холестерин, ризик ожиріння печінки. А головне – кількість вісцерального жиру.
Оцет ми найчастіше додаємо до маринадів та салатних заправок. Але вживати його можна не тільки в такому вигляді, пише The Мirror.
Справа в тому, шо він може тимчасово блокувати шлункові ферменти, сповільнюючи надходження глюкози в кров. Таким чином він бореться з інсуліном, жиром на животі та холестерином.
Фітнес-гуру Джессі Інхаусп рекомендує додавати одну столову ложку будь-якого кухонного оцту (білого чи яблучного) у склянку води та випивати приблизно за 10 хвилин до найситнішого прийому їжі на день – обіду. Це може зменшити сплеск глюкози на 30%. А також зменшити тягу до їжі і додати енергії.
Такі висновки Джессі Інхаусп зробила в результаті експерименту, в якому було задіяно 2700 людей у віці від 20 до 70 років. Протягом місяця його учасники щодня вживали оцет і вегетаріанські закуски, а впродовж останнього тижня виходили на прогулянку після прийому їжі.
90% добровольців у результаті відзначили зниження тяги до їжі та прилив енергії. Вони також помітили позитивний вплив на сон, гормональний фон, шкіру, настрій і контроль діабету.
Для посиленого ефекту фітнес-тренер радить прийом їжі починати завжди з овочів. Клітковина, яка міститься в них, створює фіброзну сітку в кишечнику, яка сповільнює надходження цукру в кров і не допускає високих стрибків цукру. Це дозволяє довше відчувати ситість і відмовитися від перекусів.
Оцет слід розводити водою (однією склянкою). Так вдасться знизити його агресивність стосовно зубної емалі.
Вас це може зацікавити: 6 побічних ефектів яблучного оцту для здоров’я
Як легко і весело спалювати калорії вдома, не займаючись спортом і не напружуючись