ЗБІРНА УКРАЇНИ З КІБЕРФУТБОЛУ ДІЗНАЛАСЯ РОЗКЛАД ПОЄДИНКІВ ВІДБОРУ ПЕРШОСТІ ЄВРОПИ 2020 РОКУ

   Збірна України з кіберфутболу проведе 10 поєдинків за два ігрові дні (по п'ять матчів на день) у рамках відбірного турніру чемпіонату Європи 2020 року.

   15 січня під час церемонії жеребкування в Лестері визначилося, що збірна України з кіберфутболу у кваліфікаційному турнірі еEURO-2020 виступатиме у групі Н. Разом із нею гратимуть команди Уельсу, Фарерських островів, Андорри, Італії та Чорногорії.

   Сьогодні став відомим графік матчів нашої команди. Вони пройдуть 16-го та 30 березня.


   Склад груп відбору еEURO-2020

   Група A: Англія, Сербія, Албанія, Іспанія, Латвія.   

   Група B: Словенія, Шотландія, Португалія, Румунія, Ліхтенштейн.

   Група C: Швейцарія, Північна Македонія, Молдова, Казахстан, Боснія і Герцеговина. 

   Група D: Словаччина, Греція, Фінляндія, Норвегія, Азербайджан.  

   Група E: Австрія, Ізраїль, Ісландія, Росія, Польща. 

   Група F: Косово, Грузія, Північна Ірландія, Литва, Білорусь, Люксембург.  

   Група G: Угорщина, Гібралтар, Туреччина, Болгарія, Естонія, Німеччина.

   Група H: Уельс, Фарерські о-ви, Україна, Андорра, Італія, Чорногорія.

   Група I: Швеція, Сан-Марино, Данія, Мальта, Нідерланди, Ірландія.

   Група J: Бельгія, Франція, Вірменія, Кіпр, Чехія, Хорватія.

   Фінальний турнір серед 16-ти кращих збірних відбудеться 9—10 липня в Лондоні.

   Формат онлайн-кваліфікації на еEURO-2020

   Груповий етап 1. Збірні з кожної групи зіграють між собою двічі, «удома» та «на виїзді». Щонайменше два гравці повинні змагатися в кожному поєдинку. Тобто якщо один гравець бере участь у «домашньому» матчі, інший повинен зіграти «на виїзді». Окрім того, у випадку, якщо команди складаються з трьох або чотирьох гравців, усі вони мають узяти участь у поєдинках хоча б один раз під час групового етапу.

   Груповий етап 2. Переможець кожної групи першого етапу пройде безпосередньо до фіналу еEURO-2020. Команди, що посядуть друге місце в кожній групі, методом жеребкування будуть поділені на дві нові групи по п'ять збірних. Там вони знову зіграють між собою «вдома» та «на виїзді». Участь гравців із кожної збірної — така сама, як і на груповому етапі 1. Три кращі команди з кожної групи пройдуть до фіналу еEURO-2020.

   За перемогу в кожному матчі команді зараховуються три очки, за нічию — одне, за поразку — нуль. За умови однакової кількості набраних балів критерії додаткових показників дзеркально відображатимуть аналогічні на футбольному Євро-2020.

   Нагадаємо, що 30 листопада в Будинку футболу пройшов фінал національного відбору до збірної України з кіберфутболу. За його підсумками було сформовано першу в історії вітчизняну команду з цього виду спорту. До неї ввійшли два основні (МарченкоЛитвинов) та два резервні (АндрасюкЛюбчак) гравці. Менеджером синьо-жовтих став Костянтин Дем'яненко.