В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ПРОБНИЙ ПЕРЕПИС НАСЕЛЕННЯ

   Державна служба статистики з 1 по 26 грудня проводить пробний перепис населення.

   Про це йдеться в повідомленні Держстату, передає «Корреспондент.net».

   Тестовий перепис проходить в частині Оболонського району Києва і в Пісківській ОТГ Бородянського району Київської області. Опитування в онлайн-режимі стартувало в ніч з 30 листопада на 1 грудня, як повідомили в Держстаті - він триватиме 10 днів.

   Другий етап перепису запланований з 14 по 23 грудня - жителі вищезгаданих районів повинні надати відповіді писареві, який відвідає їх вдома, або заповнити анкету в переписному відділі або інструкторській дільниці.

   У Держстаті зазначають, що пробний перепис не ставить завданням визначити кількість населення в обраних територіях, її метою є апробація програми, переписного інструментарію, застосування інноваційних технологій; визначення методів, основних організаційних заходів, оптимальних дат, тривалості проведення перепису; визначення концепції технології обробки даних і механізмів взаємодії органів статистики з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

   Пробний перепис населення в 2019 році - це підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення в 2020 році.