У МЕРЕЖІ З'ЯВИВСЯ ФІЛЬМ З ТІНОЮ КАРОЛЬ, ДЕ ВОНА ПОСТАЛА БРЮНЕТКОЮ З КОРОТКИМ ВОЛОССЯМ

   Співачка тіна Кароль спробувала себе як акторка.

   Так, у Мережі з'явилася короткометражна картина режисера Євгена Баранова, у якій Кароль виконала головну роль. Тіна грає дівчину, яка намагається вибудувати стосунки з коханим, але її ніяк не відпускають фантоми її колишніх хлопців.

   "Колишні" – це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито запитання важкого вибору людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає її завтрашній день", – каже автор ідеї фільму Вікторія Баранова.

   У кіношному амплуа Тіну Кароль не впізнати: без червоної помади і в чорній перуці, співачка максимально змінилася для фільму. Незмінним, мабуть, залишився тільки її пронизливий погляд. 

   "Тіна Кароль - характерна акторка, вона існує в фільмі на межі ігрового і документального кіно", - сказав режисер фільму Євген Баранов.

   Зауважимо, що фільм взяв перші премії на кількох міжнародних кінофестивалях, серед яких перемога в номінації "Найкращий короткометражний фільм" на Міжнародному кінофестивалі Best Shorts Competition. Тіна Кароль також була удостоєна премії за "Найкращу жіночу роль" на Міжнародному кінофестивалі SFAAF. 

   glamur