У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ SPORTS TALK CLUB

   26 березня Офіційний партнер національної збірної команди України з футболу торгова марка Parimatch в рамках освітньої платформи PM Education проведе онлайн-конференцію Sports Talk Club.

   У зв'язку зі скасуванням більшості спортивних змагань світовий спорт перебуває у небувалій кризі. На даний момент ніхто не знає, як довго триватиме карантин, а, отже, й немає відповіді на запитання: коли відновляться спортивні заходи.

   Проте, вболівальники нікуди не поділися, спонсорські контракти продовжують діяти, спортсмени продовжують отримувати зарплатню. Криза — це нові можливості, час поглянути на себе з іншої сторони й звернути увагу на нові рішення й можливості.

   "Не дивлячись на карантин, торгова марка Parimatch залишається поруч зі спортом і буде допомагати спортивній індустрії України подолати виниклі труднощі. Дуже важливо вже сьогодні думати про те, як діяти після відновлення змагань. Саме тому в рамках платформи PM Education ми продовжуємо проводити освітні заходи для спортивної індустрії" —прокоментував представник TM Parimatch Вадим Місюра.

   В рамках Sports Talk Club ми розпочинаємо серію онлайн-заходів, присвячених обговоренню ситуації, що склалася. Разом з українськими та міжнародними експертами ми обговорюємо конкретні кроки та рішення, які допоможуть спортивній індустрії з мінімальними втратами пережити 2020 рік.

   Криза в спорті: як стати сильнішим?

   - Що робити клубам: як утримати увагу уболівальників?

   - Що запропонувати спонсорам, щоб вони залишилися задоволені в ситуації, що склалася?

   - Які digital-інструменти використовувати?

   - Які соціальні програми актуальні на даний момент?

   - Що робити організаторам заходів, коли квитки на них вже продано?

   Учасники:
   - Даніель Серехідо, представник іспанської LaLiga в країнах СНД;
   - Бас Сшнатер, власник консалтингового агентства Fan Engagement;
   - Дмитро Черніцькій, генеральний менеджер Run Ukraine;
   -  Вікторія Веремієнко, директор з маркетингу Run Ukraine.

   Доступ до відео після реєстрації: https://forms.gle/kJ7cLGiZRVoUHHWy8

   Захід пройде двома мовами: російською й англійською (буде працювати синхронний переклад).