Сила у коханні: учасник Голосу країни Максим Бородін випустив трек «Якби не ти»

Український співак та півфіналіст «Голосу країни -12» Максим Бородін випустив потужний трек «Якби не ти». Текст, який проникає у душу. Голос, що викликає мурашки по тілу та посил, який відгукнеться у серці кожного ще з першої ноти.
 
«Якби не ти» про силу кохання тих, хто поруч. Це маніфест почуттів, які змінюють життя, додаючи йому зміст. Адже навіть у найважчі моменти нашого життя, слово «кохаю» може зцілити, подарувати віру, обезболити, та змусити захищати тих, хто його промовляє.
 
Максиму Бородіну має прекрасну сім’ю -  троє чудесних доньок та люблячу дружину. Співак не з чуток знає про те, наскільки потужною є сила кохання, адже заради своїх дівчат він готовий на все.
 
«Моя дружина та діти є основною цінністю та потребою. Без них я слабну і мені важко назвати себе собою. З ними ж я можу хоч гори звернути. Кажуть: «Мій дім — моя фортеця», але чого він вартий без рідних людей?
Я певен, що багато людей кохають, але бояться в цьому зізнатися, тому хочу нагадати про те, що поруч з коханими світ відчувається по-іншому.»
 - поділився Максим

Головний меседж відеоробити «Якби не ти»- потрібно цінувати кожну мить щастя та кохання.
Молода сім’я, дівчина з лабрадором, літня пара, молодята і те, що їх об’єднує — любов, яку фіксує на плівку фотограф, роль якого зіграв сам співак.
 
Зараз Максим Бородін невпинно пише треки, заплановані вже наступні релізи. Артист сподівається, що його пісні підштовхнуть людей до дій.
 
 Дистрибуцією треку «Якби не ти» займається музичний лейбл FoxLab, створений студією звукозапису FOXXSTUDIOS

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист