Що зробити, щоб аромат парфумів тримався весь день

Хочеться, щоб улюблений аромат супроводжував вас впродовж дня, але дуже часто він зникає за кілька годин. Підказуємо, як цьому зарадити.

Наносьте парфуми на відповідні точки на тілі. Правило «чим більше, тим краще» тут не спрацює – навіть якщо виллєте на себе пів флакона духів, вони можуть так само швидко вивітритися, як і після одного-двох розпилювань. У випадку з парфумами важлива не кількість, а місце нанесення. Там має бути посилене кровопостачання і, відповідно, більш висока температура. Цих точок небагато: за мочками вух, на зап’ясті, на шиї, на згині ліктів.

Додайте жирності. Доведено, що молекули аромату краще прилипають до жирної шкіри. Тому перед нанесенням духів на стратегічно важливі точки бажано нанести зволожуючим кремом без запаху. Це створить основу, яка довше зберігає аромат на шкірі. Як варіант – можна натерти ці ділянки вазеліну. Жири, які входять до його складу, максимально довго зберігають запах.

Не втирайте парфуми. Не втирайте парфум у шкіру – це може пошкодити структуру аромату, через що він швидше вивітрюється. Просто розпилюйте або нанесіть його ніжним дотиком до шкіри, якщо флакон не має пульверизатора.

«Розшаровуйте» аромат. Під терміном «розшарування» мається на увазі використання кілька продуктів з однієї лінії ароматів: парфум, гель для душу, лосьйон для тіла. Це допоможе посилити аромат і подовжити його присутність на шкірі.

Виберіть сильнішу концентрацію. Вартість парфуму зумовлена не тільки брендом – має значення концентрація парфумерної олії. Чим вона вища, тим стійкіший аромат.  Найшвидше вивітрюється туалетна вода – в ній 5-15% ефірних олій, які можуть триматися на тілі 4-6 годин. У парфумованій воді 15-20%, тому вона буде відчуватися до 8 годин. Найконцентрованіші духи – в них може міститися до 30% аромаолії. Це означає, що пахнути ви будете зранку до вечора. Це задоволення обійдеться недешево, але воно того варте.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист