РЕАЛЬНІ ФОТО МАДОННИ, ЯКІ ВОНА ПІЗНІШЕ ВІДРЕДАГУВАЛА В INSTAGRAM, ШОКУВАЛИ КОРИСТУВАЧІВ МЕРЕЖІ

Американська співачка Мадонна, яка днями під час телеінтерв'ю вляглася на стіл і задерла спідницю, потрапила у незручне становище. Як пише видання Daily Mail, 63-річна попзірка виклала у себе в Instagram ряд фотографій, зроблених на її закритому концерті в одному з клубів в нью-йоркському районі Гарлем та після концерту. На цих фото Мадонна, як зазвичай, виглядає напрочуд моложавою.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Madonna (@madonna)

Однак співачка не врахувала, що на виході з клубу її підстерегли не лише натовп фанатів, але й папараці. Шанувальники супроводжували зірку, співаючи її пісні. А фотографи зробили її реальні знімки без жодних фільтрів, що потрапили до мережі. На них чітко видно, що роки беруть своє і насправді співачка вже зовсім не та дівчинка, за яку себе видає.

Користувачі мережі обурилися тим, що Мадонна намагається приховати правду, редагуючи свої фотографії. «Навіщо ці фільтри? І так все знають, що вона вже немолода»,« Вічно молодим бути неможливо. Потрібно вміти гідно старіти»,« Реальне життя проти Instagram» - писали в коментарях.

Багато хто з фанатів вважав, що Мадонні нема чого соромитися своєї зовнішності та редагувати фотографій, оскільки мати такий вигляд в її віці — дай Боже кожному.

showbiz.fakty.ua 

 

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции