Продюсер Олі Полякової представив нового артиста — 18-річну Аню Петраш

19 листопада відбувся реліз дебютного альбому Ані Петраш  — «Глупости».

«Глупости» — це пісні, які ідеально описують сучасних підлітків, що живуть у світі соціальних мереж.

Михайло Ясинський: «Secret Service EA активно займається роботою з молодими, скоріше навіть юними, поп-артистами та їх піснями. Тінейджери зараз це величезний споживчий ринок: вони проводять час в соціальних мережах, слухають легальну музику, і ми вчимося створювати для них якісний продукт. Ми випустили кілька релізів для цієї аудиторії й маємо хороші результати! Jerry Heil, поп-група ТОК, готуємо до випуску кілька відмінних пісень від інших виконавців. Зараз робимо ставку на Аню Петраш. Ми хочемо, щоб в українських підлітків в плейлистах були українські артисти й віримо, що в майбутньому наша країна зможе наблизитися до успіху Південної Кореї й наших молодих артистів будуть знати у всьому світі».

Реліз Ані знайомить слухачів з почуттями та емоціями покоління, про кого охають їх вчителі та батьки: «постійно сидять в телефонах». Але сьогодні в цих телефонах, в чатах і лайках під фотографіями руйнуються долі або навпаки — виникають нові п'янкі почуття. Аня Петраш співає про все це у своїх піснях — і вони звучать трушно, адже і тексти, і музику Аня пише сама.

Над створенням альбому разом з Анею працював Томаш Лукач, один з найбільш успішних саундпродюсерів України.

Аня Петраш: «Моя музика лірична, зі змістом. У ній дивний качовий саунд, який потрібно слухати в навушниках — там є багато моментів, які ми закладали спеціально, щоб було прикольно слухати у «вухах». Я пишу для таких, як я — моїх ровесників, яким важливо «про що». Взагалі я інтроверт, багато тримаю в собі. Мої пісні — це мій спосіб спілкування зі світом».

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции