МАКС БАРСЬКИХ В УЛЬТРА СТИЛЬНІЙ ФОТОСЕСІЇ ДЛЯ LOFFICIEL HOMMES. ДИВИСЬ СПЕКОТНІ ФОТО

    

   Музикант став головним героєм digital-обкладинки зимового номера.

   У XIX столітті в англійських салонах для інтелектуалів з'явилася нова забава: заповнення анкети під назвою «Альбом для запису думок і почуттів». Молоді люди відповідали на питання про свої смаки і погляди на життя, а потім порівнювали і читали відповіді один одного - мірялися дотепністю. Найоригінальнішими виявилися відповіді французького письменника Марселя Пруста - з тих пір питання і отримали назву «опитувальник Пруста».

   Головний редактор L'Officiel Hommes Україна Олексій Нілов, поки музикант був тимчасово доступний на Нілі, зміг поставити йому ті самі питання Марселя Пруста: про вічне, минуле і майбутнє.

   «Мені комфортно бути собою. Особливо коли ти усвідомлюєш життя. » Характер відповідей Макса Барських так само стриманий, точний і ємний, як і його образи.

   Співак позує в речах від Raf Simons, Jil Sander, Lemaire, поєднуючи в собі сувору лаконічність форми і авангардний зміст. Відповідаючи щиро, він все-таки витримує необхідну грань і дистанцію.

   «Найбільше нещастя - жити минулим, зупинитися в зоні комфорту.»

   «Намагаюся завжди бути чесним, якою б гіркою не була правда.»

   «Щасливим мене робить краса природи.»

   Про якостях, які Макс Барських цінує в чоловіках і жінках найбільше, головному рецепті щастя, його улюблених поетів, письменників і художників - читайте в зимовому випуску L'Officiel Hommes!

   ФОТО: PR: Secret Service