Підкреслюють зморшки і додають десяток років: 5 кольорів, яких в гардеробі має бути мінімум

Навіть бездоганний аутфіт може зіпсувати неправильно підібраний колір.

Що значить – неправильно підібраний колір? Він може бути супермодним у цьому сезоні. І навіть може вам личити. Але при цьому буде підкреслювати найменші недосконалості на обличчі і старитиме.

Стилісти виокремлюють п’ять таких «небезпечних» відтінків, з яким слід бути особливо обережними.

Оливковий

Надзвичайно приємний колір, тому завжди актуальний. Тільки не для натуральних блондинок! Справа в тому, що у них тонка світла шкіра. Оливкові речі, які знаходяться близько біля обличчя, старять його, підкреслюють синці під очима, а шкіру «підсвічують» зеленуватим відтінком. Тому вона має не дуже здоровий і дуже втомлений  вигляд.

Що робити. Позбавитися цього ефекту допоможуть яскраві аксесуари. Якщо ви ще не купили, а тільки придивляєтесь до оливкового пуховика/светра/шалика, зробіть вибір на користь, скажімо, м'ятного кольору.

Чорний

Універсальний колір: виглядає стримано і водночас вишукано, доречний і для повсякденних образів, і для вечірніх. А ще він візуально витягую образ і додає стрункості. Разом з тим він видає все, що жінці хотілося б приховати, – темні кола під очима, зморшки. В цілому робить риси обличчя грубішими. І додає кілька зайвих років.

Що робити. Відмовлятися від чорного кольору не варто – без нього складно уявити гардероб сучасної жінки. Але слід тримати його подалі від обличчя – не носити чорних шарфів, водолазок, головних уборів. І додавати до образу світлі деталі.

Фіолетовий

Він розкішний! Але настільки непростий, що личить одиницям. Тільки яскраві брюнетки можуть собі дозволити купляти речі фіолетового кольору, не задумуючись.

Що робити. Цей колір робить образ важким і похмурим. Він відразу ж «вихоплює» темні кола під очима, а шкіра на його тлі виглядає блідою. Якщо не маєте сили волі відмовитися від фіолетового одягу, принаймні розбавляйте look аксесуарами освіжаючих кольорів – пісочним, блакитним, рожевим.

Коричневий

Він додає з десяток років, акцентує увагу на зморшках і псує природний колір обличчя. Але, на відміну від чорного кольору, нічим цього не може компенсувати.

Що робити. Стилісти  радять мати мінімум коричневих плям у образі. Це можуть бути  коричневі штани або спідниці, сумки та взуття.

Мандариновий

Дуже несправедливо, що саме такий життєрадісний колір виявився настільки підступним. Особливо по відношенню до власниць білої шкіри, ластовиння чи  пігментації. Мандариновий підкреслить кожну цяточку – покаже її, як під збільшувальним склом. Проте інші види шкіри він теж не жаліє – виділяє всі зморшки.

Що робити. Якщо це ваш улюблений колір, прийміть компромісне рішення – обмежтеся «мандариновими» аксесуарами.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист