PARFENIUK експерементує із звучанням та вдається до еротичної романтики у новому треці

Головний хітмейкер 2023 PARFENIUK презентує новий сингл “Повільно”. Це інтимна музика для осінніх вечорів. Артист показує себе із незвичної сторони і позиціонує трек як еротичну музику для категорії 18+.

“Повільно вимикаю світло… - це найкращий антураж для прослуховування моєї нової пісні”, - говорить Ілья Парфенюк (PARFENIUK).

“Поки ми не наважилися на аккаунт в OnlyFans, а лише зробили еротичний трек”, - пояснює креативний партнер PARFENIUK Олександр Степенко.

Це історія про почуття, коли ставити питання вже пізно. В треці артист досліджує не лише глибину своїх почуттів, але й можливості свого голосу та харизми - мінімалістичні аранжування, лаконічний образ та сексуальний тембр голосу.

“Це глибокодумний трек про почуття, що ховаються за ширмою. Тому креативи до синглу зняті в театрі. Ніяких реквізитів - лише артист, голос, мікрофон в кадрі. Та щирість почуттів”, - ділиться TikTok-продюсер ShowTime Олександр Шкуропат.

Естетика мудвідео відсилає до епохи 60-х, серіалу Mad Men, свободи та елегантності.

Наживо почути трек можна буде в всеукраїнському турі PARFENIUK, що стартував в серпні та закінчиться європейським туром в листопаді. Найбільші концерти пройдуть у Львові (15 жовтня) та в Києві (21 жовтня).

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист