Нове дихання хіта «Провела екскурсію»: PARFENIUK презентує кліп та нове звучання треку

Сингл Parfeniuk «Провела екскурсію» став хітом ще до його виходу. Відео в TikTok, де закоханий хлопець співає пісню у тролейбусі, одразу завірусився та став трендом. Під цей звук зняли більше 200 тисяч відео у TikTok, а трек на третій день після релізу очолив топ-чарт Apple Music.

Сьогодні Parfeniuk презентує кліп на оновлену версію хіта «Провела екскурсію 2.0».

«Наша команда розуміла потенціал та масштаб треку, але в реалізації нашої стратегії відбувалися непередбачувані зміни і ми просто кайфували від кожного процесу. Ми випустили другий сингл «Відриваючись», а зараз офіційно презентуємо оновлену версію першого синглу «Провела екскурсію 2.0» та кліп на нього», – говорить Parfeniuk та непродюсер Олександр  Степенко.

Режисером кліпу став Юрій Катинський. Відео – це відсилка до першого тік-току Parfeniuk в тролейбусі, що зробив трек популярним ще до виходу.

«Наразі TikTok – найпотужніша платформа для музикантов. Як продюсер тікток-хітів, я дуже радий, що ми віддали належне цій соцмережі ідеєю кліпу», – говорить  засновник лейблу ShowTime Music Олександр Шкуропат.

По сюжету кліпу, артист зустрічає в тролейбусі дівчину-екскурсовода, в яку закохується. Вечірка у тролейбусі, танці, поцілунки та виступ артиста на даху тролейбусу – все це занурює в атмосферу треку.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист