НАТЕЛЛА КРАПІВІНА ЗІ СКАНДАЛОМ ПРИПИНИЛА СПІВПРАЦЮ ІЗ ЛОБОДОЮ

   Продюсерка та артистка пропрацювали разом 11 років.

   Продюсерка співачки Світлани Лободи Нателла Крапівіна приголомшила заявою.

   Вона заявила, що припиняє співпрацю з артисткою. Про це Крапівіна написала на сторінці в Instagram. Бізнесвумен наголосила, що більше не хоче мати жодного відношення до шоубізнесу.

   "Все нескінченне кінець свій знаходить. Від сьогодні я більше не являюся продюсером Світлани Лободи і не хочу мати жодного відношення до шоубізнесу", - написала Крапівіна у фотоблогу. 

    

   Після цього Нателла закрила свій акаунт у Instagram і зробила його приватним. Що змусило продюсерку, яка пропрацювала разом з Лободою 11 років, прийняти таке рішення – невідомо. Сама Лобода поки ніяк не прокоментувала слова експродюсерки, лише у сторіс своєї сторінки в Instagram запостила її пост про припинення співпраці. 

   Цілком можливо, що вся справа у скандалі між Крапівіною та російським співаком Філіпом Кіркоровим. Нателла розкритикувала поведінку Кіркорова та екснареченого Ольги Бузової, блогера Дави. На нещодавній роспремії "МУЗ-ТВ" Кіркоров і Дава вдавали наречених, з'явившись у весільних вбраннях.

   Музичну премію Крапівіна назвала "цирком уродів" і "паноптикумом в чистому вигляді". Також Крапівіна зазначила, що "раніше на Кавказі таких розчленовували на шашлики", маючи на увазі поведінку Кіркорова і Дави на "МУЗ-ТВ". Свою чергою Кіркоров звинуватив Нателлу у плагіаті, натякаючи на те, що номер Лободи на МУЗ-ТВ вже дуже нагадував постановки Бейонсе. Висловлювання продюсерки про те, що таких як вони з Давою "раніше на Кавказі розчленовували на шашлики" артист назвав гомофобними.