Міс Україна влаштувала сину на День народження бананову вечірку

Переможниця конкурсу «Міс Україна 2018» і активістка в галузі захисту прав жінок - Вероніка Дідусенко влаштувала фантастичне свято до Дня народження свого сина Олександра. Модель поділилася світлинами про те, як пройшла найбанановіша вечірка цієї осені.

Син моделі захоплюється грою Banana Eats від Roblox, тому святкову вечірку стилізували під тематику гри. Вероніка підготувала яскраве свято для дітей.

Олександру виповнилося 7 років. Як розповіла Вероніка, у сина був вибір: або провести День народження зі своїми друзями в Україні, або, як альтернатива, поїхати у Disneyland з родиною. На подив для батьків, свій День народження Олександр захотів відсвяткувати зі своїми друзями!

Святкування проходило у затишному місці під Києвом. Для дітей підготували насичену програму на цілий день: анімації ROBLOX, різноманітні ігри, квести, лазертаг - тактична гра з використанням безпечної «лазерної» зброї, бамперболи, гра в дитячу Мафію з масками та відпочинок біля вогнища. Слід зазначити, що дитячу гру Мафія Сашко вперше побачив на відпочинку Західній Україні і попросив маму, щоб на його Дні народженні була така ж гра. Найбільше дітям сподобалися бамперболи - це футбол у великих сферах. Також спеціально до свята було виготовлено ростовий костюм банана з гри Banana Eats.

- Щаслива від усвідомлення того, що я - твоя мама! Твоя доброта, щирість і мудрість - це те, що повсякчас дивує мене у твої вже 7 років! Нехай твій шлях буде легким та яскравим, нехай мрії здійснюються зі швидкістю світла А ми, твоя сім’я, оточимо тебе безумовною любов’ю та теплом Люблю всім серцем - емоційно привітала свого сина Вероніка Дідусенко.

І який же День народження без святкового торта. Це була окрема подія. Величезний торт у два яруси з героями гри Banana Eats - Олександр та його друзі були справді вражені таким кондитерським витвором.

Це був справжній wow-день! Діти були у захопленні та отримали безліч емоцій, Олександр здійснив одну зі своїх мрій - що може бути важливішим для мами.

Інформація та фото надані Master Management 360

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции