MICROSOFT ЗАПАТЕНТУВАЛИ ТЕХНОЛОГІЮ, ЯКА ДОЗВОЛИТЬ СПІЛКУВАТИСЯ З ПОМЕРЛИМИ

   Компанія Microsoft зареєструвала патент на створення чат-ботів, які дозволять спілкуватися з цифровою копією будь-якої людини - живої і мертвої. Технологія, яку розглядають розробники, створює чат-бота на основі вихідних даних конкретної людини.

   Передбачається, що система буде використовувати доступну "соціальну інформацію", таку як "зображення, голосові дані, повідомлення в соціальних мережах, електронні повідомлення [і] листи", щоб повністю відтворити профіль людини.

   На основі зібраних даних розробки створять спеціальний "індекс людини", завдяки якому чат-бот буде генерувати повідомлення в стилі реальної людини - стане її віртуальною копією.

   У патенті Microsoft не говориться про створення копій мертвих людей, але сама технологія дуже сильно нагадує одну з серій "Чорного дзеркала", де героїня, переживаючи втрату, створила собі штучну версію покійного чоловіка, з якої можна було листуватися і спілкуватися. У компанії говорять, що чат-ботом може бути будь-яка людина: ваш друг, родич, знайомий, це може бути хтось знаменитий, якась історична фігура або взагалі вигаданий персонаж.

   buro247.ua