Лєна Темнікова запрошує на грандіозне Celebration NY Online Show 2020!

    

   Всі TOPhits, live-презентація нового альбому і спілкування з глядачами з усього світу - Лєна Темнікова готує грандіозне Celebration Online Show напередодні Нового року, 15 грудня.

   Довгоочікуване шоу пройде в унікальному форматі: Live + Meet&Greet і збере біля екранів одночасно тисячі глядачів з усього світу. В рамках концерту співачка з командою музикантів вперше запрем’єрить свій live-альбом TEMNIKOVA PRO II, а також - live-edition всіх останніх новинок: “Как Барби в поисках Кена”, “Как на фантиках Love Is”, “По краям”, хіти та прем'єри.

   На глядачів чекає ексклюзивна можливість особистого спілкування з Лєною Темніковою на Meet&Greet в real time, online-чат для спілкування і обговорення на весь період шоу, secret star guests, а також подарунки, розіграші та ачівки від співачки та партнерів проєкту.

   • Ми так давно не бачилися з вами! Скучила дуже сильно. Ми з командою спеціально розробили формат, якому не страшні віруси і закриті кордони, гостем якого може стати кожен з будь-якого куточка світу, - поділилася Лєна Темнікова. - NY Online Show стане подарунком і мені, і вам. Це буде дуже спекотна зустріч, передноворічна вечірка з повним відривом. Зв'яжіться зі мною 15 грудня, save the date. Ми готуємося, ви теж будьте у святковому!

   Свій перший великий лайв-концерт у 2020 році - Celebration NY Online Show співачка проведе з прямою трансляцією на весь світ. Місце зустрічі - офіційний сайт - online.temnikova.ru.

   Квитки на Celebrating NY Online Show 2020 Лєни Темнікової вже в продажу: https://online.temnikova.ru