LAUTA ВИПУСТИЛА ГІМН ВСІХ ВАГІТНИХ ДІВЧАТ

   Зовсім нещодавно співачка LAUTA оригінально повідомила про свою третю вагітність, з’явившисьу кліпі на пісню «МАМ» із округлим животиком. Артистка продовжує ділитися своїми відчуттями в положенні та презентує новий сингл – «БЕРЕМЕНЯШКА».

   Юлія Лаута, перебуваючи на 9 місяці, вирішила зробити зі свого стану музичну фішку і їй це вдалося!

   «БЕРЕМЕНЯШКА» – легкий танцювальний трек про важливий для кожної дівчини період – вагітності. В якому співачка нетривіально міркує про незручності всіх «беременяшек», із властивою їй легкою часткою самоіронії та гумору.

   «Мені захотілося відобразити свій стан у пісні та передати весь спектр емоцій вагітної дівчини», – каже артистка.

   «Бери-бери-мене-ня-ня-ня-шика-шика» – незабутній хук, чіпка мелодіята рядки, які швидко в’їдаються в голову. Емоційне забарвлення та хітовість пісні надала автор слів та музики – Jerry Heil, а легкий танцювальний флер та аналогові сінти 00-х відобразив в аранжуванні саунд-продюсер Роман Черенов (Morphom).

   «Я звернулася до Яни з ідеєю зробити легку, іронічну пісню про вагітність, щоби розкрити цей стан по-новому і спонукати жінок кайфувати від нього. Ми з нею зідзвонилися, я розповіла їй ідею треку – вона одразу ж загорілася цією самобутньою концепцією. У тексті чітко переданий розкид почуттів, що відчуває «беременяшка», – від сліз і роздратування до сміху і безтурботності. На жаль, з цим гормональним фоном нічого вдіяти не можна: можна тільки включити мій новий трек, посміятися над собою і танцюючи покайфувати від свого стану», – ділиться співачка тонкощами співпраці з Jerry Heil.

   Слухай новий яскравий трек LAUTA – «БЕРЕМЕНЯШКА» на всіх цифрових платформах.