JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВИВ ПРОТОТИП LAND ROVER DEFENDER

   Камуфльований прототип Land Rover Defender, який знаходиться на фінальній стадії глобальної інженерної розробки, продовжує проходити найскладніші випробування в історії всіх автомобілів Land Rover в рамках підготовки до серійного виробництва. Кожен день прототип Defender брав участь у всіх заїздах фестивалю та вражав відвідувачів, які мали унікальну можливість побачити сучасну версію найвитривалішої моделі Land Rover.

   Незважаючи на те, що камуфляж приховує форми автомобіля, силует Defender легко можна було впізнати під час його підйому на пагорб.

   Головний інженер Land Rover Майк Кросс відповідає за їздові характеристики нового Defender. Він включив новий повнопривідний автомобіль до категорії «Перший погляд» в усіх змаганнях, в яких Land Rover Defender брав участь.

   Новий Land Rover Defender нещодавно повернувся з випробувань у Кенії, які проводилися разом із некомерційною благодійною організацією Tusk. Ці випробування є частиною ініціативи «Року левів» і допомагають звернути увагу на зменшення популяції левів в Африці. Протягом всього Фестивалю швидкості в Гудвуді ще один прототип автомобіля Land Rover Defender був представлений на стенді Jaguar Land Rover.

   Світова прем’єра нового Land Rover Defender відбудеться вже в 2019 році.