Имя наколю твоё на сердце, на живом – київський електропоп дует “Раёк” презентує максі-сингл “Никогда раньше” с EDM-реміксом

   Київський дует Раёк представляє новий максі-сингл “Никогда раньше”, що розповідає про втрату голови, татуювання на серці (живому), і кривавий місяць. І це через пару місяців після релізу великого дебютного альбому! Пронизливий жіночий вокал і святково-щасливий инструментал в мінорній тональності: Раёк залишаються вірними собі, винаходячи свій звук заново.

   Великий вампір-коханець Едвард Каллен колись назвав свою другу половинку Беллу “особистим сортом героїну”, і зробив це не випадково: зростаюче почуття закоханості викликає приблизно ту ж ейфорію, що і дію незаконних речовин. Тому так органічно звучить “никогда раньше, навсегда потом”: рефрен моментально викликає правильні асоціації. Перший смак алкоголю, перемоги, болю і, звичайно, – любові: те, що часом розділяє життя на до, і після.

   “Никогда раньше” це літньо-іскриста, що змушує закохатися заново композиція. Причому закохатися після неї хочеться і в Оксану (вокал), і в життя. А щоб “Никогда раньше” було не так самотньо, з нею по сусідству оселився ошатний EDM-ремікс від DJ MalYar. Спочатку закохалися, потім танцюємо!

   Почути наживо трек можна буде 05 серпня на презентації дебютного альбому на ЮБК: https://concert.ua/ru/event/raek