HYUNDAI MOTOR GROUP СТАЛА ІНВЕСТОРОМ МЕРЕЖІ ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ IONITY

      Сьогодні концерн Hyundai Motor Group повідомив про підписання інвестиційної угоди з спільним підприємством IONITY, яке займається розвитком мережі надпотужних (350 кВт) зарядних станцій на території Євросоюзу. Угода, серед іншого, передбачає оснащення з 2021 року електромобілів Hyundai 800-вольтними зарядними системами, сумісними із зарядними станціями IONITY, що в значній мірі скоротить час зарядки акумуляторних батарей «зелених» моделей бренду.

      Засновниками IONITY у 2017 році стали ряд відомих автовиробників: BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company і Volkswagen Group. Наразі мережа IONITY налічує близько 140 зарядних станцій, розташованих в 14 європейських країнах. Ще 50 станцій відкриються в країнах ЄС найближчим часом. Всього ж в планах компанії - відкрити 400 надпотужних зарядних станцій в Європі до кінця 2020 року. Максимальна відстань між станціями - 120 км, всі вони оснащені кабелями з роз'ємами стандарту Combined Charging System (CCS).

      Завдяки розвитку напрямку R&D і численним партнерським відносинам з лідерами галузі, Hyundai Motor Group постійно зміцнює свої лідерські позиції в сегменті електромобілів і альтернативних силових установок. Так, у травні 2019 концерн оголосив про стратегічне партнерство з хорватською компанією Rimac Automobili для розробки надпотужних електромобілів.