Гурт MANAMAHA спонукає попри все йти за особистою легендою у новому мрійливому синглі «Алхімік»

Новий сингл «Алхімік» гурту MANAMAHA – мрійливий інді-рок сингл у дусі 00-х про людину, яка відчуває частинку Творця всередині себе і попри все йде за особистою легендою.

«Алхімік» був написаний миттєво о дванадцятій ночі. Я просто вийшла на вулицю подихати свіжим повітрям, перепочити від напруги навколишнього середовища, новин і обставин. Сіла на траву, дихала, а потім раптово почала щось наспівувати. Увімкнула диктофон і, коли зрозуміла, що це народжується пісня, зайшла додому і записала придумане на нашій домашній студії. 

Мрійливість мелодії надихнула мене на текст про Творця. «Алхімік в кожному з нас» це нагадування всім нам, що в нас є частка Творця і все в наших руках. Цікаво, що згодом до мене потрапила аудіокнига «Алхімік» Пауло Коельо, яка відгукнулася в мені кожним рядком, і надихнувшись, я швидко дописала розмовну частину про мову світу та особисту легенду. Я завжди бачу знаки Всесвіту і дуже вдячна за нашу, майже щоденну, розмову з ним. Про це я багато пишу у своєму інстаграм» – каже фронтвумен і авторка Марина Остапенко.

Розмовні частини стали затишним островом і фішкою у творах гурту MANAMAHA, а сама пісня «Алхімік» – це нагадування слухачам про силу, яка прихована в середині кожного з нас.

«Почувши демку Марини, у якій була дуже гарна мелодія, я одразу увімкнувся у творчий процес і почав створювати аранжування. Мені хотілося підсилити легкість мелодії енергійним саундом та додати ще інструментальних хуків, які  будуть доповнювати загальний вайб пісні» –  каже Микола Остапенко, саундпродюсер та гітарист гурту. 

23.05.23 відбулася прем’єра пісні гурту MANAMAHA «Алхімік», яку слухачі можуть знайти на всіх цифрових майданчиках за посиланням: https://ffm.to/manamaha_alchimik .

Кліп був знятий одним кадром і є метафорою до справжнього життя, в якому ми кожну хвилину створюємо свою реальність. Режисер Влад Шериф. Подивитися роботу можна на Youtube

Соц. мережі гурту:

Instagram: https://instagram.com/manamaha.ua?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Tik-Tok: https://www.tiktok.com/@manamaha.ua?_t=8cCd5iaeI21&_r=1

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист