FLINT — ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОР КІБЕРФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ-2020/2021

   Українська асоціація електронного футболу уклала договір із компанією Flint, яка стала офіційним спонсором кіберфутбольного сезону-2020/2021.

   Прем’єрним спільним проєктом УАЕФ та Flint стане весняний сезонний турнір для геймерів Pro Evolution Soccer у кампанії-2020/2021 — PES Spring Cup. 6 березня відкриється реєстрація учасників, 27—28 березня відбудуться матчі онлайн-кваліфікації, а 3—4 квітня — поєдинки фінального раунду змагань.

   «Ми раді початку співробітництва з брендом Flint! Для нас дуже важливо мати такого партнера й разом розвивати електронний футбол в Україні. Адже Flint виступає за розвиток кіберфутболу як перспективного молодіжного напрямку у спорті», — прокоментував старт співробітництва з новим спонсором вітчизняного електронного футболу президент УАЕФ Владислав Шовковський.

   «Цього року ми очікуємо на нереальне видовище, яке дозволить максимально зануритися у футбольний кіберсвіт. А разом із сухариками Flint враження від змагань будуть ще крутішими! Поки чемпіони забивають голи, із Flint можна насолоджуватися грою під хрускіт сухариків та забивати на трабли», — упевнений директор із маркетингу бренду Flint Євген Разуваєв.

   Нагадаємо, що на прихильників віртуального футболу у квітні-травні також очікують Ukrainian eFootball Cup, який стане відбірним до збірної України в дисципліні FIFA, й ESportsBattle LEAGUE — змагання від генерального партнера УАЕФ.