ДАЙДЖЕСТ І ПОВТОР «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ВИПЕРЕДИЛИ ПРЕМ'ЄРУ «ХОЛОСТЯЧКИ»

Дайджест «Дизель шоу» та повтор третьої осінньої прем'єри стали лідерами п'ятничного телеперегляду, а канал ICTV став лідером серед усіх каналів.

Аналітики SLM порахували, що у «Дизель шоу» рекорд з 7-го травня 2021.

- Але справа навіть не у рекорді, - каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар, - я спокійно до нього ставлюся, адже влітку не надто великі телеперегляди. Чим значуща ця подія, так це тим, що наш дайджест і наш повтор зуміли випередити найбільш рекламоване шоу українського телебачення - «Холостячка». Початок їхньої програми в принципі непогано дивилися, але як тільки почалося «Дизель Шоу», всі глядачі перейшли на ICTV. Це приємно, і це говорить про те, що ми дійсно застовпили за собою п'ятницю - давно, всерйоз і надовго.

«Дизелі» не тільки очолили п'ятничний ТОП-програм, а й вкотре виграли весь тиждень. Також «Дизель Шоу» отримало титул кращої прем'єри цієї осені.

- Звісно, ще не все стартувало, попереду прем'єри серіалів, шоу, але на сьогоднішній день ми - найкраща прем'єра. Постараємося зберегти це звання та чекаємо ще більших цифр з 15 жовтня, коли стартує новий пул прем'єр «Дизель Шоу».

Дивіться найбільш рейтингове шоу країни щоп'ятниці о 20:10 на ICTV.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции