ЧИ ІСНУЄ ЖІНОЧА ДРУЖБА - ОДКРОВЕННЯ ВІКТОРІЇ БУЛІТКО

Актриса «Дизель Студіо» Вікторія Булітко на своїй сторінці в Інстаграм вразила підписників відвертими думками про те, що лише нещодавно зрозуміла, наскільки цінна жіноча дружба.

У новому випуску «Дизель Шоу» актриса зіграє у номері про подруг, які зібралися на дівич-вечір. Компанію їй складуть Яна Глущенко та Маруся Грицук. Але сама Віка тільки нещодавно сама стала влаштовувати посиденьки з подружками.

- «Пусть говорят, что дружбы женской не бывает...» Зізнаюся, я й сама тривалий час була прихильницею цієї теорії, - зізналася Вікторія Булітко.

Практично все життя актриса більше спілкувалася з чоловіками, з дитинства проводила час з братом.

- Поняття жіночої дружби знайшло для мене сенс не так вже давно - перед «Дизелем», в останні роки мого служіння у театрі на Подолі. А в один момент ми стали збиратися з дівчатками. І я почала отримувати величезне задоволення від цього, адже обмін жіночими енергіями - це дуже важливо.

 

Вікторія зізналася, що й сьогодні у неї не надто багато справжніх подруг.

- Але вони є, і вони прекрасні. А найголовніше - я можу їм довіряти. Віднедавна і мама приєдналася до них, раніше у мене все-таки ще був поділ на «подружок» і «маму». Але зараз все по-іншому, - додала актриса.

Дивіться неймовірно смішну прем'єру «Дизель Шоу» вже сьогодні о 20:10 на телеканалі ICTV.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции