АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ ЗУСТРІЛАСЯ З КОЛИШНІМ ЧОЛОВІКОМ ДЖОННІ ЛІ МІЛЛЕРОМ ВДРУГЕ ЗА ТИЖДЕНЬ

   Здається, 2021 рік претендує на те, щоб стати роком зіркових возз'єднань. Після відновлення роману 51-річної Дженніфер Лопес і 48-річного Бена Аффлека в бажанні зійтися стали підозрювати 46-річну Анджеліну Джолі і її 48-річного ексчоловіка Джонні Лі Міллера.

   Учора актриса разом зі своїм 17-річним сином Паксом відвідала колишнього чоловіка в його квартирі в Нью-Йорку. Папарацці зняли, як Джолі і Пакс заходили в будинок, де живе Міллер.

   Це вже друга зустріч колишнього подружжя за останні кілька днів - у вихідні Анджеліна і Джонні провели разом час за вечерею у нього вдома. Актрису сфотографували близько апартаментів Міллера з пляшкою дорогого вина. 

   У будинку у Міллера актриса на цей раз провела близько години, а потім вони з Паксом поїхали.

   Джонні Лі Міллер був першим чоловіком Анджеліни Джолі. Вони познайомилися на зйомках фільму "Хакери" в 1995 році, а вже через рік узаконили свої стосунки. На той момент Анджеліні було 20 років, а Джонні - 23 роки.

   Через рік подружжя розлучилося, але офіційне розлучення вони оформили тільки в 1999 році. Причиною розлучення закохані називали напружені робочі графіки - обидва не готові були жертвувати кар'єрою заради особистого життя. Незважаючи на розлучення, колишнє подружжя зберегли хороші стосунки і залишилися друзями.

   PA Images / Alamy

     Після розставання Джолі висловила жаль, що їм не вдалося зберегти шлюб, а також зазначила, що не виключає того, що вони коли-небудь знову одружаться.

   "Ми з Джонні ніколи не сварилися і не завдавали один одному болю. Я дійсно хотіла стати його дружиною," - зазначила вона. 

   У Нью-Йорк Джолі, за повідомленнями, прилетіла разом з дітьми (сім'я живе в Лос-Анджелесі), опіку над якими їй тепер за приписом суду доведеться ділити з колишнім чоловіком Бредом Піттом.

   А ось з якою метою вона завітала у відомий американський мегаполіс і як довго пробуде в місті, невідомо.

   ukrrain.com