«Зробили парні татуювання й розійшлись через тиждень» — українці зізналися у своїх «глупостях» перед Новим роком

Мешканці столиці помітили й почали ділитися в соціальних мережах незвичайними плакатами, які можна зустріти у Києві. «Зробили парні татуювання й розійшлись через тиждень. Валя, 16 років», «З’їла щасливий квиток в автобусі, а потім зайшов контролер. Маша, 17 років», «Купила сукню за 5000 грн. Чекаю поки схудну. Віра, 26 років» — ось лише деякі з написів, розвішаних у різних частинах міста. Всі вони є ностальгійним зізнанням у різних «глупостях», вчинених у юному віці.

 

Як з'ясувалося, це арт-акція молодої артистки Ані Петраш. На плакатах можна знайти QR-код, який веде на альбом виконавиці, який має назву «Глупости». Альбом Петраш був випущений у листопаді, на дві пісні з нього було відзнято відеоролики: офіційне відео «Рано так» та mood-video «Глупости», які вже мають понад 800 тисяч переглядів на YouTube.

 

Як зізнається Аня, вона обожнює всі історії, які починаються з «ось у твоєму віці я…»: «Коли люди говорять про свою юність, про свої «цікаві вчинки» того періоду, вони завжди посміхаються. Згадують ці «глупости» з теплотою. І тому я вирішила зібрати зі своїх знайомих, близьких й друзів їх власні зізнання: веселі, смішні, а деякі й не дуже веселі. Але справді чесні, живі й реальні. Як пісні в моєму альбомі, які чекають свого вічно молодого душею слухача — і не має значення, скільки кому виповнилось у паспорті».

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции