Який колір постільної білизни найбільше збуджує

Якщо у вашому сімейному житті стало менше пристрасті, спробуйте змінити колір постільної білизни. Експерти переконані: у спальні стане набагато спекотніше.

В арсеналі психологів є немало порад щодо того, як розпалити вогонь кохання, що почав згасати, й урізноманітнити своє сексуальне життя. Як правило, йдеться про звабливу білизну, романтичну атмосферу і афродізіаки.

Але є ще один фактор, який у цьому допоможе – правильний колір постільної білизни.

Відома британська мережа універмагів провела ціле дослідження, щоб вивчити це питання досконально.

Було опитано 2000 осіб у віці до 40 років, які відповіли на два основні питання: які кольори переважають  у їхніх спальнях і як часто вони займаються сексом.

Детально проаналізувавши дані, дослідники визначили три «найсексуальніших» кольори:

● синій спонукає займатися сексом у середньому 3,1 рази на тиждень;

● червоний насичений – 3,2 рази на тиждень;

● фіолетовий (а також його відтінки, у тому числі бузковий) – 3,5 рази на тиждень.

Цікаво, що попередні дослідження, проведені науковцями, визначили, що найсильніше збуджує червоний. Причому він однаково діє і на чоловіків, і на жінок.

Матеріал, з якого виготовлена постільна білизна, може підсилити ефект кольору. Особливо приємно займатися сексом, за словами опитуваних, на шовкових простирадлах (4,25 рази на тиждень). Стара добра бавовна знижує градус бажань до 2,72 разів. А поліестер – до 2,3 разів.

Якщо ви не з тих пар, які займаються сексом із вимкненим світлом, можливо, варто «підфарбувати» ліжко в правильні кольори.

Вас це може зацікавити: Вчені застерігають: ці види спорту роблять чоловіків безпорадними в ліжку

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист