Які умови повернення кредитів в мікрофінансових організаціях

Кредитування фізичних осіб належить до зручної процедури отримання коштів у борг в день подачі запиту. Гроші можна позичити на різний термін, залежно від потреб людини. Швидкий кредит на 2 місяці допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі, а за користування коштами буде невелика переплата. Позичальникам потрібно пам’ятати про важливість вчасного повернення заборгованості.

Що потрібно знати про погашення кредиту

Кредит — це кошти, які кредитор надає позичальнику в борг під певний відсоток за користування. Кожна організація встановлює індивідуальні умови видачі грошей в борг, які вказуються в договорі. Тобто всі умови повернення позики клієнт банку може знайти в своїй кредитній угоді.

Вартість кредиту включає в себе тіло, відсотки, комісію за видачу коштів, страхові внески тощо. На загальну суму повернення впливає вид відсоткової ставки (фіксована на тіло кредиту чи нараховується на залишок заборгованості). В договорі зазначений термін погашення боргу та вказується можливість дострокової оплати кредиту.

Важливо не допускати утворення прострочень, адже вони сприяють нарахуванню додаткових сум. Більше про те, як позбутися боргів: поради від експертів, читайте в статті. Якщо позичальник не зумів оплатити позику вчасно, потрібно звернутися у фінансову установу та обрати спосіб вирішення проблеми: реструктуризація, перекредитування, кредитні канікули тощо.

Які способи погашення кредиту пропонують МФО

Сьогодні фізичні та юридичні особи можуть отримати гроші в борг на різні потреби: на оплату освітніх послуг, ремонт, купівлю техніки чи нерухомості, започаткування власної справи. Незважаючи на тип позики, важливо вчасно її погасити. Для зручності клієнтів фінансові установи пропонують кілька способів оплати заборгованості:

  • за допомогою інтернет-банкінгу;
  • в касах банків, на пошті;
  • в терміналах самообслуговування;
  • через платіжні системи PayPal, Payoneer тощо.

Найпростішим способом вважається списання коштів з банківської карти. Позичальник може налаштувати автоматичний платіж. Це зручно за умови, якщо кредит оформлявся терміном на кілька місяців. Таким чином клієнт не забуватиме про вчасну оплату та не наштовхнеться на ризик утворення прострочки. До повного повернення кредиту варто зберігати квитанції про оплату.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист