Як за 10 секунд вкоротити довгі джинси, не підшиваючи їх: лайфхак на мільйон

Якщо ви придбали джинси, які для вас завеликі, не поспішайте їх підрізати чи підшивати. Вам знадобиться дві шпильки, щоб підігнати їх до потрібної довжини.

Не завжди вдається підібрати джинси, які б і сиділи ідеально, і довжину мали таку, як хочеться. А декому через особливості фігури доводиться все життя купляти такі моделі, які потім потрібно «допрацьовувати», щоб не наступати на штанини.

Це означає, що з магазину доводиться відразу йти до майстрині, яка почаклує над обновкою. Але можна все зробити власноруч, не маючи досвіду. Головне, щоб під рукою було дві шпильки, каже блогерка Олександра Чорній, яка знає крутий «джинсовий» лайфхак.

Усе так просто, що навіть не віриться. Підверніть джинси (не в середину, а назовні),  ззаду закріпіть їх шпилькою і відверніть назад. Готово!

Плюс такого способу «вкорочування» у тому, шо ви можете регулювати довжину штанини в залежності від ситуації, настрою і взуття. До кросівок або балеток джинси можна зробити коротшими. А якщо взуваєте черевики на високих підборах, ваш look виглядатиме більш стильно, якщо штанини будуть довгими.

Це вас може зацікавити: Як часто потрібно прати джинси: такої відповіді ви точно не очікували

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист