Як відростити міцні довгі нігті: допоможе простий засіб, який є на кожній кухні

Довгі гарні нігті – власні, а не нарощені – мрія більшості жінок. От тільки відростити такі вдається далеко не кожній: вони розшаровуються і ламаються. Але якщо все зробити правильно, можна досягти бажаного результату.

Поширена проблема: щойно нігті трохи відросли, тільки-но зробила манікюр своєї мрії – і ця мрія обламалась. Обламалась у прямому сенсі. Ледь не під самий корінь. Щоб не псувати загальну картину, слідом за нігтем-невдахою доводиться позбутися й інших. Потім довго чекаєш, поки відростуть, але ламається інший. Або починає розшаровуватися. І так без кінця…  

Лікарі кажуть, що у середньому нігті відростають приблизно на 3-4 міліметри на місяць. Виходить, щоб дочекатися  нового нігтя, потрібно щонайменше 3 місяці. Через хвороби, хіміотерапію та надмірний стрес вони взагалі на якийсь час можуть завмерти. Прискорити цей процес ніяк не вийде. Якщо не брати до уваги те, що на думку вчених, у активних жінок і за теплої погоди нігті ростуть швидше.

А от зміцнити нігті, щоб не потрібно було відрощувати з нуля, точно можна.

На цьому й варто зосередити свою увагу.

Вороги нігтів

Вода. У нігтів пориста структура, вони пропускають воду в 1000 разів сильніше, ніж шкіра! Від частого й тривалого контакту з вологою стають надто м'якими та ламкими. Приймаючи ванну, тримайте їх зовні. Після водних процедур гарно витирайте. Мийте посуд у вінілових рукавичках.

Їжа. Нігті дуже чутливі до дефіциту мікроелементів. Причому їх «хвилює» не тільки кальцій, як ми зазвичай вважаємо. Вони стають тонкими, якщо в організмі мало білка. Крихкими – якщо недостатньо цинку, заліза і, звісно, кальцію. Тому збалансоване харчування на кілька кроків наблизить вас до манікюру своєї мрії.

Полірування бафом. Ці процедура робить нігті тоншими і слабшими. Відповідно, вони дуже ламкі.

Механічні подразники. Нігті нам потрібні не тільки для краси, а й щоб здерти етикетку, зішкребти пластилін з підлоги після занять творчістю і ще багато для чого. Не дивуйтеся, що після такої «експлуатації» вони починають розшаровуватися і ламатися. 

Як доглядати за нігтями

Якщо не буде перерахованих вище подразників, залишиться трохи приділити уваги догляду за нігтями

Наносьте на нігті олію. Будь-яку: авокадо, жожоба, кокосове, ши – все, що є у вашому арсеналі краси. Немає косметичної – можна навіть соняшникову. Буквально кілька крапель, але бажано після кожного контакту з водою. Це потрібно для того, щоб олія створила захисну плівку на нігті, яка не пропускатиме воду. Раз на тиждень можна влаштовувати  масляну ванну: трішки підігріти олію і на 5 хвилин занурити в неї нігті.

Користуйтеся зволожуючим кремом. Вода для нігтів – зло, а крем – спасіння. Особливо якщо ним користуватися регулярно – кілька разів на день.

Чистіть обережно. Як ми зазвичай вичищаємо з-під нігтів бруд? Якимось твердим інструментом з манікюрного набору. Яким би тонким він не був, однак щоразу трохи підіймає ніготь. Краще для таких цілей використовувати щіточку (можна зубну). Інакше можна спричинити оніхолізис – відшарування нігтьової пластини від нігтьового ложа.

Приймайте біотин. Лікарі радять приймати цей вітамін групи B, щоб уникнути ламкості нігтів. Але попереджають: на швидкий ефект сподіватися не варто.

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, нігті будуть міцними, красивим і довгими.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист