ВІД ADELE до IMAGINE DRAGONS: НАЙЦІКАВІШІ КОНЦЕРТИ СИМФОНІЧНОЇ МУЗИКИ В КИЄВІ

Жива музика під відкритим небом, захід сонця над містом, улюблені люди поруч — запрошуємо вас на атмосферні події від A CONCERT, що проходять щотижня на терасах Gulliver та River Mall!

На вас чекають найрізноманітніші музичні програми у виконанні оркестру: хіти Metallica, Lady Gaga, Adele, Imagine Dragons, Queen, Lana Del Rey, Maneskin, The Weekend, а також музика багатьох інших ваших улюблених артистів. Також серед запланованих подій концерти класичної музики та джазу. 

Музичні програми для вас виконує оркестр GosOrchestra, спеціально створений для якісного відтворення поп- та рок-хітів в авторському симфонічному аранжуванні. 
Список анонсованих подій можна переглянути за посиланням: https://kontramarka.ua/uk/aconcert?utm_source=8tag&utm_medium=zmi&utm_campaign=inv

Концерти проходять щотижня на 2-х атмосферних відкритих локаціях: тераса ТРЦ Gulliver знаходиться в самому серці Києва, а тераса River Mall відкриває вигляд на найкрасивіші заходи сонця на лівому березі. На обох терасах розміщено сцени, глядацькі місця та бари з прохолодними напоями. 

На локаціях працюють генератори, тому події не перериваються під час можливих відключень світла, а на випадок повітряної тривоги на -1 та -2 поверхах ТРЦ є великі укриття.  

A CONCERT — це організатор концертів симфонічної музики та джазу в Києві. Локація, світло, звук, сервіс — команда робить все можливе для того, щоб кожен гість події повернувся з концерту з приємними емоціями.

Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, організатори передають на благодійність. У 2023 році таким чином було зібрано понад 1 млн грн на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ. 

Для військових ЗСУ квитки на події від A CONCERT були і залишаються безкоштовними. Для того, щоб їх отримати, необхідно звернутися до організаторів в соціальних мережах проєкту: https://www.instagram.com/a.concert.official/

Щотижня на обох локаціях проходять події з різноманітними програмами — встигніть придбати квитки на найцікавішу для вас!

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист