У ЗАПОРІЖЖІ СТАРТУВАВ НОВИЙ ЗМАГАЛЬНИЙ СЕЗОН З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ

22 січня у Запоріжжі у Палаці спорту "Юність" розпочався перший цьогорічний турнір з бразильського джиу-джитсу TMS UKRAINIAN CUP.  Першого дня на татамі зустрілися спортсмени від 4-х до 17 років.

 Усього було розіграно понад 160 комплектів медалей у двох категоріях GI (у кімоно) та NO GI (без кімоно).  У фіналі вечора переможці своїх вагових категорій зустрілися в абсолютній ваговій, де виборювали грошові призи.  Також кожна перемога юного спортсмена приносила очки його команді, за сумою яких було визначено найкращі академії.  У розділі GI найкращою стала команда СК "Борець" із Кропивницького, а в розділі NO GI – TOPGUN Jiu Jitsu School із Дніпра.

 На турнірі TMS UKRAINIAN CUP було дано старт новій соціальній програмі Para Jiu Jitsu.  Були проведені перші сутички в окремих категоріях серед спортсменів з особливостями розвитку чи групою інвалідності.  Організатори мають намір розширювати цю програму та з кожним турніром дедалі більше популяризувати цей вид спорту серед пара-атлетів.

 Ще однією подією цього дня стало підписання спонсорських контрактів від Ліги TMS із найактивнішими та найуспішнішими спортсменами минулого сезону.  Так організатори хочуть підтримати талановитих атлетів та мотивувати всіх компетиторів.

 23 січня турнір TMS UKRAINIAN CUP отримає продовження вже у рамках сутичок дорослих категорій.  Турнір стартує о 10:00 у Палаці Спорту "Юність", вхід безкоштовний.

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции