У ЄВРОПІ СТВОРЕНО КОАЛІЦІЮ ПРОТИ ЗАБОРОНИ АВТОМОБІЛІВ З ДВЗ

У неформальний альянс, який боротиметься із запланованою відмовою від двигунів внутрішнього згоряння з 2035 року, увійшли 7 країн Євросоюзу.

агадаємо, що минулого року Європейський парламент та Комісія ЄС прийняли рішення про відмову від двигунів внутрішнього згоряння для легкових автомобілів – з 2035 року всі нові машини на ринках Європи повинні мати нульовий рівень викидів CO2.

Як повідомляє агенція Reuters, міністри транспорту Чехії, Німеччини, Італії, Польщі, Румунії, Угорщини та Словаччини зустрілися в понеділок, щоб обговорити рішення, яке радикально вплине на промисловість, рівень безробіття та автовиробників.

За словами міністра транспорту Німеччини Фолькер Вісінг, група країн хоче окрему категорію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, які могли б працювати на синтетичному паливі з нейтральним вмістом вуглецю і після 2035 року. За наполяганням Німеччини подано запит до Комісії ЄС щодо вивчення варіантів використання синтетичного палива.

“Заборона на двигун внутрішнього згоряння, коли він може працювати кліматично нейтральним способом, здається нам неправильним підходом”, – підкреслив Вісінг. Тому вже затверджений план Євросоюзу “потребує термінових змін”.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист