Співачка JEVAGA відзняла десятки українців з різних куточків планети для патріотичного кліпу “Все буде Україна”

Днями співачка JEVAGA презентувала слухачам свою нову творчу роботу під назвою “Все буде Україна” і однойменний кліп на пісню. 

За лічені години трек “розлетівся” плейлистами і зайняв лідируючі позиції. У своєму відеозверненні в соц.мережах співачка зізналась, що не очікувала такої реакції від слухачів і подякувала фанам за підтримку.  

Крім того, в знак подяки, запросила кожного українця приєднатись до її творчої ініціативи: зібрати власну карту світу з українців, заспівавши чи просто зробивши “ліпсінг” під її трек “Все буде Україна”. Протягом тижня співачка збиратиме контент з усього світу і згодом опублікує кожного в себе на сторінках в соц.мережах. Таким чином, кожен українець стане частиною патріотичного кліпу співачки. 

Як зізнається артистка, пісня далась їй вкрай важко: хейт, бридкі коментарі від підписників та навіть знайомих (JEVAGA все прийняла близько до серця), повна діджиталізація команди, кілометри від дому… 
“Це моя перша пісня про Україну. Хотілось передати в ній і свій стан, і почуття багатьох українців, про нашу майбутню перемогу і важливість підтримки народу зараз” - розповідає артистка. 

Крім того, JEVAGA поділилась своєю головною місією, котру намагатиметься щодня транслювати в соц.мережах: “Я - амбасадор української мови і культури, амбасадор України. Я дуже хочу розповісти всьому світу, що Україна - країна добрих людей, можливостей, музики і майбутнього. Українська музика і українські виконавці вже стали частиною світового шоу-бізнесу”.

JEVAGA вдалось за рекордно малий відрізок часу пройти шлях від ідеї до самого релізу пісні. З моменту першого прослуховування, запису та фінальної готовності пройшло менше двох тижнів.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции