Серіал «Баррі»

Якщо ви любите кримінальні драми з комедійними елементами або чорний гумор, серіал від НВО вам дуже сподобається. ⠀

Головний герой – Баррі (Білл Хейдер), колишній морський піхотинець. Після Афганістану він перебуває у найсильнішому посттравматичному стресовому розладі, який заважає йому повернутися до нормального життя. У його дядька, який сам свого часу пройшов В'єтнам, виникає ідея, як «вписати» отримані навички та досвід у реальне життя. І він пропонує Баррі схему, в якій племінник «робитиме те саме, що робив в Афганістані, а саме – прибирати поганих хлопців». Ну, а турботливий дядечко вестиме переговори з клієнтами, отримуватиме оплату і ділитиме 50 х 50.

Виконуючи одне із замовлень (потрібно було усунути одного гарненького фітнес-тренера за зв'язок із дружиною мафіозі), Баррі потрапляє на заняття курсу з акторської майстерності. Несподівано для себе розуміє, що йому це цікаво. Він записується на театральний курс і тому значна частина дійства відбувається на репетиціях. А серед персонажів серіалу з'являються колоритні struggling actors віку 30+.

Баррі вирішує, що сцена може дати йому шанс почати нове життя, подарувати нові знайомства і дозволить випускати емоції «екологічним способом».

Але! Спочатку треба виконати останнє замовлення…

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист