SANSA презентує літню танцювальну пісню про мрії

Співачка SANSA презентує нову роботу - сингл “Там там там”. Це танцювальний поп-трек, сповнений глибоких почуттів та романтичних мрій. Він відрізняється динамічними ритмами, танцювальними бітами та ретро-нотками 90-х та 00-х. Це ніжна, але водночас пристрасна пісня, яка розповідає про силу кохання та мрій, які можуть змінити життя. Голос SANSA має теплий виразний тембр, що ще раз підкреслюють емоційність та душевність пісні. 

“Я вклала в цю пісню історію про мрію та загадкову далечінь «там там там».  Цими простими рядками через музику я передаю те, що важко висловити словами”, - ділиться SANSA.

Візуалізація треку  “Там там там” наповнена поетичними образами та легкістю. Монохромність чорно-білих кольорів, світлові прийоми та виразні елементи танцю створюють атмосферу загадковості та мрійливості. 

“В це відео я закладаю меседж, що ми самі розфарбовуємо своє життя кольоровими фарбами. Коли дуже важко і немає сил піднятися - ми завжди шукаємо вихід, світло в краще. Місце, де я відчуваю себе наповненою життям і енергією, де я абсолютно щаслива - це сцена і глядач, який, як і я вірить, що буде світло!”, - розповідає співачка.

 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист