ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПОДАЛАСЯ У ПРОДЮСЕРИ

   Артистка взялася продюсувати комедію "Зірки за обміном".

   Так, перший проєкт продюсерського дебюту співачки став переможцем 11-го конкурсу кінопроектів Держкіно в категорії "Ігрові повнометражні національні фільми для широкої аудиторії" і отримає додаткову фінансову підтримку від держави. 

   Кінокомедія "Зірки за обміном" вийде на широкий екран 2020 року і буде представлена Поляковою спільно з українською компанією, лауреатом численних міжнародних премій, KINOROB. Режисером картини виступить Олексій Даруга.

   "Днями Держкіно виділило додаткову фінансову допомогу проєктам. І я з величезним задоволенням і натхненням хочу вам оголосити, що кінопроєкт, в якому я гратиму головну жіночу роль і вперше в житті виступлю в ролі продюсера, отримав додаткову державну фінансову підтримку. Разом з компанією KINOROB ми запускаємо найбільш очікувану кінокомедію 2020 року. І, звичайно ж, вона про скажену ... ні, не кохання – ненависть. Моїм партнером буде мега популярний артист. Хто це? Пропоную вам написати в коментарях під моїм постом в Instagram", - заінтригувала Оля Полякова. 

   Попри те, що сюжет майбутньої кінострічки поки не розголошується, сценарій і ідея фільму отримали високу оцінку комісії під час спеціального пітчингу, на якому був представлений проєкт. 

   Нагадаємо, акторський дебют Полякової відбувся в січні 2018 року в рамках першої секс-комедії "Свінгери", яка за підсумком прокату стала #1 касовою українськомовною комедією, а також першого в Україні сиквела "Свінгери-2", який став найкасовішим українським фільмом 2019 року.