Нацгвардієць Олександр Міхов у кліпі SWOIIA «Пташка»

Нещодавно співачка SWOIIA представила публіці нову відеороботу на пісню «Пташка». Цей кліп став особливим для артистки, адже зйомки проходили у найвідоміших місцях Києва: на скляному мосту, Володимирській гірці, Андріївському узвозі, а також у потязі, що курсує за маршрутом «Київ-Донецьк». 

Режисером кліпу виступив земляк співачки з Донецької області, Антон Пожидаєв.

«Ми всі зараз стали як пташки, котрі змушені літати з міста у місто, шукаючи нове життя та створюючи нові домівки...» - ділиться артистка.

В кліпі також був помічений військовий Олександр Міхов - протезований офіцер спецназу.

Свою військову службу він розпочав у 16 років. Вже у 2018 році став бійцем найелітнішого спецпідрозділу НГУ «Омега», де мріяв служити ще з дитинства. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну боєць на позивний «Рагнар» був командиром бойової групи. Разом з іншими виконував одні з найскладніших задач на різних напрямках фронту. Зокрема, на “першій лінії” окупантів та глибоко в тилу ворога. На одному з цих завдань він отримав тяжке поранення та, як наслідок - ампутацію ноги. 

«Це моя перша зйомка саме у кліпі. Отримавши цю роль був дуже задоволений та вражений. Це круто, що люди знаходять можливості розказати суспільству наскільки важливі стосунки та взаємодії з військовими. В процесі зйомки відчував себе дуже добре, енергійно та позитивно, бо цей кліп про сімʼю, про військових, про цінності. Про те, як треба цінувати кожен момент в житті і насолоджуватись їм. Я давно знайомий з творчістю Каті, обожнюю її пісні, голос. Вона неймовірна як людина, і як артистка» - поділився враженнями Олександр.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист