Лимон, помідор і цукор: чим швидко відмити руки після роботи на городі

Навіть якщо робота на городі приносить вам задоволення, допомагає розслабитися і перемкнути мозок, ви обовязково зіткнетеся з однією проблемою – брудними руками й нігтями. Відмити їх буває дуже непросто. Щоб не соромно було повертатися на роботу, пропонуємо кілька дієвих лайфхаків.

Найпростіший рецепт чистих рук – працювати в рукавичках. Однак такий варіант підходить не завжди. У спеку в них жарко. До того ж є такі «ювелірні» роботи на городі (проріджування рослин, виривання дрібного бур’яну), коли в них просто не зручно працювати.

Якщо вирішили боротися за врожай голими руками, пошкребіть мило нігтями. Під них наб’ється стружка і не потраплятиме земля. Також перед виходом на грядку можна втерти в руки жирний крем – він хоча б частково відштовхуватиме бруд.

Але ретельне миття рук після роботи в землі однак ніхто не відміняв. І звичайне мило тут не завжди допомагає. Можуть знадобитися більш дієві способи.

Ванночка з молоком. Все геніальне – просто. Змішати по одній склянці води і теплого молока, додати три столові ложки натертого господарського мила, перемішати суміш і опустити в неї руки на 15 хвилин. Найбільш проблемні місця можна після цього потерти щіткою з м’якою щетиною. Сполоснути руки, витерти і намастити зволожуючим кремом. Після такої процедури навіть той бруд, що в’ївся у мікротріщинки, вимиється.

Цукровий скраб. Цукор, трохи рослинної олії і крапля рідкого мила – все, що для цього потрібно. Пропорції мають бути такими, щоб вийшла густа каша. Її потрібно нанести на руки і ретельно, не пропускаючи ані міліметру, втирати у шкіру. Після такого скрабування руки слід вимити теплою водою, висушити і нанести зволожуючий крем.

Лимонний антисептик. Лимонну кислоту ми часто використовуємо для виведення бруду в побуті – вона чудово його розчиняє. Так само ефективно бореться з ним на руках і нігтях. Просто розріжте лимон і зрізом протріть шкіру та нігті. В результаті видалиться бруд і продезинфікується шкіра. Після цього помийте руки і нанесіть крем.

Помідорний омивач. У томатах теж є лимонна кислота. А також – винна, яблучна, щавлева, гліколева. Тому з брудом на руках він бореться не гірше, аніж лимон. Руки слід потерти зрізом помідора, промити водою і потерти щіткою з м'яким ворсом. Останній штрих – нанести зволожуючий крем.

Вас це може зацікавити: Як доглядати за руками, що не пересихала шкіра: будуть мати ідеальний вигляд

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист