K.E.D.R.O.V.A презентує кліп Naspravdi зі справжньою принцесою у головній ролі

Співачка K.E.D.R.O.V.A (Женя Кедрова) презентує свій новий сингл Naspravdi присвячений рідному Києву, неначе він співає жіночим голосом всім дівчатам. Разом з синглом артистка презентує однойменний кліп в якому знялася принцеса Anna Pahlavi.

Сингл Naspravdi про мрії та ілюзії, про реальність і світ сновидінь.  Кожен з нас має в глибині душі потаємні, сакральні для себе мрії. Які можуть стимулювати рухатися до успіху на зустріч нашій мрії, а можуть навпаки зупинити при першій невдачі, якщо ми опустимо руки на самому початку життєвої місії. Тому навіть якщо ти маєш в голові ілюзію свого власного всесвіту, потрібно жити реальним життям й не забувати, що наші сни іноді дають нам підказки для втілення наших мрії.

“Коли мені було 14, я мріяла співати. Коли мені було 16, я мріяла про Париж. Головна героїня відео подруга моєї юності, принцеса мого серця Anna Pahlavi. Вона першою вирушила у Париж, і вперше повернувшись, вона сказала мені: “ти маєш бути там!”. Сьогодні майже всі мрії дитинства здійснились: я співаю, я була у Парижі. Залишилась тільки одна, але вона з дорослого життя, і здійснення цієї мрії - найбажаніше, насправді”, розповідає K.E.D.R.O.V.A.

Свою нову відеороботу K.E.D.R.O.V.A створювала в Парижі, де мешкала сім років, підкорюючи модельну індустрію Франції. І ось, за вікном вже 2023 рік, зйомки кліпу з різноманітними вуличними стільцями, неочікуване запрошення на каву від Anna Pahlavi, посиденьки двох подруг в гостях у крейзі дизайнера та архітектора, який за збігом обставин колекціонує дивні стільці. Одна з найбільших приватних колекцій та французька вечірка й стали спонтанним продовженням знімального процесу.

“Коли ми почали знімати відео на вулицях Парижу, в уяві команди вже була своя картинка відео. Нам навіть на думку не спадало когось ще знімати, але запрошення Anna Pahlavi змінило всі наші плани. В якийсь момент дивлячись на Аню я зрозуміла, що вона ідеально підійде для мого відео і одне “А давай?” зробило цілий знімальний перформанс в одній з паризьких квартир”, доповнює співачка. 

Для K.E.D.R.O.V.A найбажаніша мрія повернутися у свій рідний Київ, як і бажання кожного українця - перемогти ворога. Співачка впевнена, що її новий сингл має всі шанси стати піснею для натхнення. Під час прослуховування пісні кожен може думати про власні мрії та робити все, щоб їх матеріалізувати.

Вже зараз Женя Кедрова працює над новими піснями й дебютним ЕР-альбомом, який побачить світ незабаром. Слідкуйте за новинами музичного життя K.E.D.R.O.V.A на YouTube-каналі та в Instagram.

Naspravdi на цифрових платформах: https://linktr.ee/kedrova

Naspravdi  в YouTube: https://youtu.be/FSFad1VIjYg 

K.E.D.R.O.V.A в Instagram: https://www.instagram.com/k.e.d.r.o.v.a/

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист