Автор «Гарно так» CHEEV ділиться оптимізмом в новому кліпі «Печаль»

Хіппі-стиль, оптимізм та віра в майбутнє в новій пісні автора хіта «Гарно так». 

Влад «CHEEV» Чижиков починав сольну кар’єру у 2019-му році з кавер-версій українських поп-виконавців, а 2022-й закінчував у статусі автора одного з найпопулярніших треків року. Мільйони переглядів та прослуховувань «Гарно так» — закономірний наслідок того, що інформаційний та культурний простір України очищується від зросійщення. «Люди звертаються до якісної україномовної музики, на неї є високий попит. Зникає цей стереотип, що українська музика — вона якась «не така», не сучасна, не стильна. Шкода, що для цього мала статись повномасштабна війна, але маємо, що маємо», — коментує свій стрімкий злет молодий артист. 

CHEEV не спочиває на лаврах раптової популярності, а просто продовжує працювати, доносити гарну музику до мас і за можливості використовувати медійний ресурс на користь перемоги та допомоги країні. Осінню він випустив новий великий хіт «Мрієшся», зимою відзначився участю в благодійному заході на користь дитячої лікарні «Охматдит» — словом, поєднує волонтерство та творчість, як і більшість свідомих українських музикантів. 

Сьогодні ж відбулась прем’єра нового кліпу виконавця на пісню «Печаль». Це знову ж таки потенційний хіт, за допомогою якого CHEEV хоче допомогти українцям відрефлексувати зиму, що вже пройшла, і з оптимізмом поглянути в майбутнє. 

CHEEV: «Нам обіцяли «важку зиму», що ми тут всі змерзнемо, в холодних оселях та повній темряві. Але ось зима пройшла, ЗСУ, держава, народ, бізнес, економіка — всі не просто встояли, але й набрались сил йти далі вже до кінця. Принаймні у мене таке відчуття, яким я і хотів поділитись через цю пісню. Насправді вона була написана ще в травні, коли було абсолютно не зрозуміло, що і як буде далі. Тоді вона здалась мені надто «веселою» — і я вирішив її притримати. Зараз вона як ніколи актуальна. Адже цей трек про те, як вчишся просто жити у невідомості, не будуючи планів. Цінуєш те, що у тебе є і тих, хто з тобою поряд — ця легкість спрощує життя в цілому».

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист